• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cevap
#61
Cevaplarım:
1:Arincona hoş geldiniz
2: Kuralları ve ilkeleri olan, planlı olmayı seven, ciddi , mantıklı ve sorumluluklarına duyarlı aynı zamanda keyifli, neşeli ve iyimser bir kişilik tipine sahip.
3: Cesaret: Güvenilir,cesaretli ve dürüst bir kişiliğe ulaşıyor
#62
1. Arincona hoş geldiniz
2.Maceracı kişilik tipi
3.Sorgulayıcı kişilik tipi
#63
1-Arincona Hoş Geldiniz
2- Kuralları ve ilkeleri vardır, planlı olmayı sever,titiz ve düzenlidir, gerekli ve doğru olanı yapmaya çalışır,rahat olduğunda neşeli, iyimser, keyifli ve kabullenicidir. Bu özelliklerinden dolayı denge durumunda ciddi, mantıklı ve sorumluluklarına duyarlıdır. Kötü zamanlarında kardeşi gibi umutsuzluğa kapılabilir, karamsar ve depresif olduğunu çok belli eder.
3-Tip 7: İyimser, coşkulu, yaratıcı, heyecanlı, eğlenceli, hevesli.
#64
Soru 1- Arincona Hoş Geldiniz
Soru 2- Kuralları ve ilkeleri vardır. Planlıdır, titiz ve düzenlidir. Gerekli ve doğru olanı yapmaya çalışır. Neşeli, iyimser, keyifli ve kabullenicidir. Bundan dolayı, denge durumunda ciddi, mantıklı ve sorumluluklarına duyarlıdır. Kötü olduğu zamanlarda umutsuzluğa kapılabilir ama bu hemen olmaz. Ayrıca karamsarlığını ve depresifliğini çok belli eder.
Soru 3- Tip 7 (Reformcu-Mükemmeliyetçi)= Heyecanlı, yaratıcı, coşkulu ve iyimser.
#65
1- Arincon'a Hoşgeldiniz
2- Kuralları ve ilkeleri olan, planlı olmayı seven, temiz, titiz ve düzenli. Ve en önemlisi rahat olduğu zaman neşeli, iyimser ve kabullenecidir.
3- Cesur ve güvenilir
#66
1) arincona hoşgeldiniz.
2) enneagram tip 1- mükemmeliyetçi. Kuralları ve ilkeleri olan, planlı, titiz, düzenli, doğru olanı yapmaya çalışan kişilik tipi.
3) tip 7 nin sağlıklı tarafı. İyimser, heyecanlı, eğlenceli.
#67
1. Arincona Hoş Geldiniz
2. Maceracı
3. Sorgulayıcı
#68
1. Arincona Hoş Geldiniz

2. INTJ-A / INTJ-T ; azimli, inatçı, planlı, titiz, iyimser, mantıklı, sorumluluk sahibi, planları ve ilkeleri olan bazense karamsar, depresif

3. ENTJ-A / ENTJ-T ; cesur, risk alabilen, lider, hayalperest, mükemmelliyetçi, mantıklı


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi