• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İngo’nun zekası
Çok zeki bir karakter olduğunu düşünüyorum hatta Arya’dan daha zeki olabileceğini hissettim kitabın bazı kısımlarında birçok şifre de senin sayende çözüldü maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum İngo. Başaracaksın!
(03-04-2021, 08:47 AM)suraabi1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok zeki bir karakter olduğunu düşünüyorum hatta Arya’dan daha zeki olabileceğini hissettim kitabın bazı kısımlarında birçok şifre de senin sayende çözüldü maceralarını sabırsızlıkla bekliyorum İngo. Başaracaksın!
Merhaba suraabi1, aman ablam duymasın  Big Grin ben de babamın yolundaki şifreleri çözmek için sabırsızlaniyorum. Bu maceradan sen de bize yardımcı olur musun?
Thumbs Up 
İngo başta korkuyormuş gibi davransada bence çok cesur bir karakter ablası ve İngo ayrı yerlere gittiği zaman kendi şifresini aramak için uçuruma tek başına gitmesi çok cesurcaydı bu yüzden bence İngo cesur biri Arya daha cesur gibi görünsede bence onun kadar cesur olan biri varsa o da İNGOOO ! Big Grin
(04-16-2021, 02:18 PM)Sevgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İngo başta korkuyormuş gibi davransada bence çok cesur bir karakter ablası ve İngo ayrı yerlere gittiği zaman kendi şifresini aramak için uçuruma tek başına gitmesi çok cesurcaydı bu yüzden bence İngo cesur biri Arya daha cesur gibi görünsede bence onun kadar cesur olan biri varsa o da İNGOOO ! Big Grin
Teşekkür ederim Sevgi. Bunu senden duymak beni çok mutlu etti Angel babamın yolunda da bu cesareti devam ettireceğim!
Merhaba İnigo,
ben bu kitabı okurken kendimi en çok sana yakın hissettim. Nedeni belki aynı yaşta olmamızdan belki de seninle benzer kişilik tipine sahip olmamdandır. Smile Söylemek istediğim diğer şeyse ilk başta seni yanlış yorumlamamla ilgili. Aslında çekingen değilsin. Sadece ablan fazla cesur ve sen de temkinli olmaktan yanasın. Bu kitap ablanın atılımıyla ilerlemiş olsa da, sen de en azından onun kadar cesur ve adım atmadan önce atacağın adımı hesaplayan birisin. Bence sadece biriniz olsaydı bu macera başlamadan biterdi ama birlikte olunca birbirinizin eksiklerinin tamamlayarak çok şey başarabiliyorsunuz. Yaptıklarınızı yapmak hiç kolay değil. Buradan ikinizi de tebrik ederim. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi